SJ TheDaily - шаблон joomla Форекс

Derneğimiz Ulubey Kanyon Gezisi düzenledi

23 Ekim 2017

İzmir Ulubeyliler Derneği olarak 21 Ekim 2017 Cumartesi Doğa'nın tarih'in ve kültürün buluştuğu Ulubey'e gezi dzüenlemiştir.

Dernek Başkanı Mustafa KAYTAN'ın organizasyonu ile Ulubey Kanyon Gezisi sabah saatlerinde İzmir'den hareket ile başladı. ilk olarak Dünyanın 2. En Büyük Kanyonlarını Cam Teras ziyatret edildi. Ulubey Kanyon Park Cam Teras 135 metrekarelik alana sahip ve 33mm. kurşun geçirmez camdan oluşmaktadır. Yüksekliği ile adrenalin dolu bir seyir diyebiliriz.

Gezinin bir sonraki durağı Ulubey Kanyonları Çamlık bölgesi, burada misafirlerimiz doğa ile iç içe biraz vakit geçirdikten sonra, bir sonraki durak olan Karahallı Clandras Köprüsünü görmek için ayrıldık. Clandras Köprüsü Ulubey Kanyonları'nın devamında muhteşem doğa manzarası ile hayranlıkla seyredilecek güzellikte.

Dönüş yolculuğunda Kula Peri Bacalarını ziyeret ederek gezimizi bitirdik. İzmir ulubeyliler Derneği Başkanı olarak ben Mustafa KAYTAN geziye katılan tüm misafirlere teşekkürlerimi iletirim. Bir Kanyon gezisi daha burada sona erdi.

Geziden fotoğraf Kareleri Foto:Selçuk KARADAL

DERNEK BİLGİ

Bölgemiz ve ilimiz değerlerinin ve kültürel mirasının korunması, hemşehrilerimizin kültürel yönde geliştirilmesi ve tanıtımının yapılması konularında faaliyet göstermektir.

Ulubeyliler Derneği

  • Adres: Akdeniz Mah. Kemalettin (Moda Merkezi) Cad. Ashan No:89 K:6 D:12 Çankaya Konak/İzmir

  • Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Cep Tel : 0554 360 41 64

  • İş Tel : 0 232 439 17 64

ZİYARETÇİ SAYAÇ

BUGÜN 6

DÜN 8

BU HAFTA 93

BU AY 232

TOPLAM 12651