SJ TheDaily - шаблон joomla Форекс

Değerli Ulubey’li Hemşehrilerimiz! 


Uşak-Ulubeyliler Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği olarak 2000 yılından beri İzmir’de faaliyetteyiz. Kurulduğumuz günden beri Ulubey kültürünü İzmir’de yaşatmaya ve yeni kuşaklara aktarmaya çalışıyoruz.Geleneksel olarak her yıl yaptığımız, pikniklerle yemekli toplantılarla ve çaylarla Ulubey kültürünü yaşatarak özlem gideriyoruz. 


Hemşehrilerimizin ve üyelerimizin katkılarıyla İzmir’de yaşayıp hali vakti yerinde olmayan Ulubeyliler’e, İzmir’de okuyan Ulubeyli öğrencilere (burs,ramazan paketi vs.) Ulubey’deki ihtiyaç sahiplerine elimizden geldiğince yardımcı olmaya, Tasada ve kıvançta bir olmaya çalışıyoruz.


Kuruluşumuzun 10. Yılında (2010) "BİR ULUBEY’de İZMİR’de VAR’’ sloganıyla yola çıkıp derneğimizin bir hizmet binasına sahip olabilmesi için çalışmalara başladık. Bunun için ULUBEY ve Ulubey dışında yaşayan Ulubeyli hemşehrilerimizin de destekleriyle İzmir Çankaya Mimar Kemalettin Caddesi (Mimar Kemalettin Moda Merkezi) nde 75 m2 büyüklüğünde mutfak, banyo-tuvalet ve salondan oluşan çok güzel bir yere kavuştuk.

(2014) "ULUBEY EVİ’’ adını verdiğimiz yuvamızın Ulubey Kültürünü gurbette de yaşatma çalışmalarımıza katkı sağlayacağına inanıyoruz. Gelin Bu sevince hepimiz ortak olalım. İzmir’e geldiğinizde özlem giderebileceğiniz yerin “ULUBEYLİLER DERNEĞİ”(ULUBEY EVİ) olduğunu unutmayınız.


   Unutmayın  "BİR ULUBEY ‘DE İZMİR ‘DE VAR “.


                                                                         Yönetim Kurulu Adına

MUSTAFA KAYTAN
DERNEK BAŞKANI

DERNEK BİLGİ

Bölgemiz ve ilimiz değerlerinin ve kültürel mirasının korunması, hemşehrilerimizin kültürel yönde geliştirilmesi ve tanıtımının yapılması konularında faaliyet göstermektir.

Ulubeyliler Derneği

  • Adres: Akdeniz Mah. Kemalettin (Moda Merkezi) Cad. Ashan No:89 K:6 D:12 Çankaya Konak/İzmir

  • Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Cep Tel : 0554 360 41 64

  • İş Tel : 0 232 439 17 64

ZİYARETÇİ SAYAÇ

BUGÜN 6

DÜN 8

BU HAFTA 93

BU AY 232

TOPLAM 12651