SJ TheDaily - шаблон joomla Форекс

DERNEK TÜZÜĞÜ

Yıllardır özlemi duyulan ve kurulması hayli gecikmiş bulunan İzmir Uşak-Ulubeyliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneğimiz, Nisan 2000 de faaliyetlerine başlamıştır. Derneğimiz kurulmasındaki temel amaç, İzmir'de yaşayan Ulubeyliler olarak bir araya gelmek, Ulubey kültürünü yaşamak,yaşatmak, yeni yetişen gençlerimize Ulubeyimizi sevdirmek, yardımlaşma dayanışma içerisinde olmaktır.

İstiyoruz ki; sosyal faaliyetler yapalım,zaman zaman güzel,seviyeli faaliyetlerle bir araya gelelim.Ulubey kültürüne yakışır biçimde kültürel faaliyetler içine girelim.Çalışkan teşvik edilmesi gereken gençlerimizin desteklerimizle önlerini açalım. Derneğimiz Dernekler kanununa ve tüzüğüne uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Derneğimizin temel ilkesi Atatürk İlke ve İnkîlâplarına bağlı, ülkesini, insanını seven , çağdaş ve medeniyet ufkunda geride kalmadan, her türlü siyasi, ideolojik, dini,,,vb. üyeler arasında gruplaşmaya yol açabilecek eğilimlerden uzak olarak her türlü ulubeylilerin dernekte kendini ifade edebilmesini sağlamaktır.

 

DERNEK BİLGİ

Bölgemiz ve ilimiz değerlerinin ve kültürel mirasının korunması, hemşehrilerimizin kültürel yönde geliştirilmesi ve tanıtımının yapılması konularında faaliyet göstermektir.

Ulubeyliler Derneği

  • Adres: Akdeniz Mah. Kemalettin (Moda Merkezi) Cad. Ashan No:89 K:6 D:12 Çankaya Konak/İzmir

  • Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Cep Tel : 0554 360 41 64

  • İş Tel : 0 232 439 17 64

ZİYARETÇİ SAYAÇ

BUGÜN 6

DÜN 8

BU HAFTA 93

BU AY 232

TOPLAM 12651